Pousada Recanto Do Amor
Pousada Recanto Do Amor Monte Verde hotel ligt op 10 minuten rijden van de Estádio Municipal Verner Grimberg en biedt Wi-Fi in de hele accommodatie en gratis privéparkeerplaatsen.
De orchideeëntuin MV is binnen 2 km van deze herberg gevestigd. De Igreja de São Francisco de Assis bevindt zich op 25 minuten wandelen ervandaan.
Een eetgedeelte zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Er zijn ook een apart toilet en een douche in de badkamers. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken. Je kunt van uitzicht op de tuin genieten.
Tot de eetgelegenheden behoort Paulo das Trutas, dat een menu van Zuid-Amerikaanse maaltijden biedt en is gelegen binnen het bereik van Pousada Recanto Do Amor Monte Verde.
- Locale bezienswaardigheiden
- Trilha para o Platô1,3 km
- Fiore Verde1,4 km
- Schaatsbaan van Monte Verde1,3 km
- Ice Rink1,3 km
- Tree Square1,6 km
- Di Freddo Pub1,6 km
- de Igreja de São Francisco de Assis600 m
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos125 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Open haard
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Recanto Do Amor hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Pousada Recanto Do Amor hotel te komen. - ❓
Is er parkeergelegenheid bij Pousada Recanto Do Amor hotel?
Ja, Pousada Recanto Do Amor hotel biedt gratis privéparkeerplaatsen gratis aan. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Recanto Do Amor hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Recanto Do Amor hotel is $76. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij Pousada Recanto Do Amor hotel?
Betaalmethoden beschikbaar in Pousada Recanto Do Amor hotel:- Mastercard
- Visa
- Maestro